Існує загальноприйнята міжнародна класифікація офісних приміщень, яка передбачає наявність офісів восьми класів: А, А+, А-, В, В+, В-, С, D. Класи враховують такі параметри:
- розташування будівлі;
- транспортне сполучення / транспортна розв'язка поблизу;
- інфраструктурні особливості району;
- технічне оснащення будівлі та інженерні комунікації;
- площа і планування внутрішніх приміщень;
- інтер'єрні та екстер'єрні особливості;
- принципи управління будівлею, системи безпеки.
Сукупність цих факторів визначає приналежність до конкретного класу. Наприклад, офіси класів А і В обов'язково мають одного або двох бенефіціарів, розташовуються далеко від об'єктів, які негативно впливають на імідж, а перша лінія забудови розташована не далі, ніж за 15 хвилин ходьби. У будівлі класу А має бути підземне або крите паркування, а ось для В достатньо організованого паркування під охороною. Щодо внутрішніх інженерних комунікацій (кондиціювання та вентиляція, водопостачання, безпека, освітлення), то в офісах класу А їхнє управління має бути повністю автоматизованим, тоді як для класу В підходить більш традиційна система диспетчеризації.
Екологічні стандарти офісу також важливі - у світі не збавляє обертів тренд на сталий розвиток і охорону навколишнього середовища. У зв'язку з цим компанії, які зводять бізнес-центри класів А і В, прагнуть знизити негативний вплив на екологію. Це може виражатися в більш ефективному використанні таких ресурсів, як деревина, вода та електроенергія, відмові від оздоблювальних матеріалів, які можуть виділяти токсини, впровадженні систем сортування відходів в офісі тощо.
В Україні використовується спрощена класифікація, в якій поділ відбувається на чотири типи: А, В, C і D. Це спрощує вибір для комерційних організацій, які цінують комфорт офісних приміщень і прагнуть знайти оптимальний простір для розміщення своїх співробітників і проведення переговорів із клієнтами та партнерами.