Блог Tceh

Оренда офісу в офісному центрі

Готовий, повністю адаптований до сучасних вимог та пристосований для ефективної праці офіс — не просто мрія, а нагальна потреба кожного власника бізнесу. Можна витратити час і гроші на те, щоб побудувати ідеальний офіс із нуля, а можна знайти офісний центр, який уже зараз відповідає всім вашим потребам.

Головні ознаки хорошого офісного центра

Для людини, яка працює в сучасній компанії, офіс стає другою домівкою. З одного боку тут має бути затишно і зручно, але водночас керівництву компанії важливо, щоб співробітники не тільки почувалися комфортно, а й могли в повному обсязі виконувати свої обов’язки. Тому офіс має сприяти підвищенню продуктивності праці.
Як на практиці визначити, чи офісний бізнес-центр відповідає всім цим вимогам? Ми зібрали кілька основних ознак, які свідчать про те, що перед вами саме такий офісний простір — функціональний та комфортний.

Сучасний та охайний простір оpen space

На сьогодні це одне з найкращих рішень для організації роботи в команді. Колеги можуть за лічені секунди встановити контакт один з одним, а керівник відділу — не просто контролювати залученість підлеглих, а й сприяти встановленню між ними міцних зв’язків, оперативно інформувати про важливі корпоративні події тощо.

Затишні переговорні кімнати для важливих рішень

Відкритий простір має безліч переваг, але в більшості компаній епізодично виникає потреба провести переговори з партнерами чи нараду з власниками. Крім того, необхідність в організації брейн-штормів і конфіденційних бесід між керівниками та підлеглими спонукає шукати офісний центр, оренда якого передбачає доступ до переговорних кімнат. У разі потреби там можна тимчасово відпочити від шуму в загальній кімнаті та продуктивно провести час за виконанням важливих завдань.

Усі необхідні комунікації в робочому стані

Чудово, якщо в офісному центрі передбачено гарне освітлення та швидкий інтернет від кількох провайдерів. Ще краще, якщо працює система створення оптимального мікроклімату, що автоматично встановлює комфортну температуру в приміщеннях у будь-яку пору року та за будь-якої погоди. У сучасних умовах актуальною також є наявність генераторів, які забезпечать роботу офісної техніки під час блекаутів.

Мінімум організаційних питань на орендаторі

В ідеальному офісі рутинні завдання виконуються автоматично, без вашої участі:
  • підтримується чистота на робочих місцях;
  • ремонтуються чи замінюються на робочі несправні меблі й техніка;
  • обмежується доступ третіх осіб в офіси та на парковку (є охоронна система);
  • зроблено запас питної води та їжі в укриттях;
  • забезпечено доступ до чаю та кави гарної якості.
Додатковий плюс — коли орендарям не потрібно піклуватися про наявність кольорового принтера, проєктора чи іншого обладнання, що може стати у пригоді. Усе воно за замовчуванням є в наявності та справно працює.

Облаштована зона для відпочинку

Для тих, хто шукає сучасний офісний центр, Київ пропонує безліч варіантів. Але тільки в окремих робочих просторах передбачено справді продумані зони відпочинку зі зручними кріслами, спортивним куточком, місцем для спільних розваг невеликою компанією. Чудово, якщо власники офісного центру подбали також про душ і зберігання особистих речей співробітників та відвідувачів.

Чому варто орендувати офіс TCEH office space club

Відповідь проста: у нас є все вище перераховане — від open space із сучасним ремонтом та швидким інтернетом до генераторів і бомбосховищ на екстрений випадок. Додаткові переваги — розташування в межах столиці, власний паркінг і прозора тарифікація без прихованих платежів та переплат. Ми готові просто зараз записати вас на екскурсію в будь-який наш офісний центр та обрати зручний час відвідування.
{$co}