Блог Tceh

Карта світла від ЛУН – яке місце зайняв там TCEH ?

Після того, як вся країна почала регулярно занурюватись в темряву через ворожі атаки, у багатьох людей постало питання: а чи є місце, де при відключенні світла я зможу зігрітися, попрацювати, випити гарячої кави ? Чи є в моєму місті заклади, що працюють, коли всі інші сидять у темряві? Як мені їх знайти?

Проєкт міських досліджень ЛУН Місто створив карту закладів по всій Україні, які працюють під час загального виключення світла. Там присутні кавʼярні, ресторани, АЗС та ін.

Проте якщо ви переглянете карту, то TCEH office space club буде один з небагатьох коворкінг Києва, який працює без світла. Ми забезпечили абсолютно всі наші локації генераторами, тож можемо бути спокійними , що наші резиденти не залишаться без електроенергії. 

Стабільний інтернет забезпечують дві лінії підключення, тому у разі , якщо одна з них не працює, ми оперативно перемикаємось на іншу. Також деякі наші клієнти виявили бажання встановити собі Starlink. Ми аж ніяк не проти, а навіть підтримуємо таке бажання і всіма силами завжди допомагаємо з його реалізацією. 

Зняти офіс в Києві для великих і маленьких команд зі всім необхідним для комфортної роботи обладнанням ви завжди можете в TCEH office space club. Залишайте заявку на сайті і менеджер обов’язково зв’яжеться з вами.